HAKKIMIZDA

Tuzla Perde 1986 yılında kuruldu. Perdecilikte 32 yılın verdiği birikimi ile ve geniş servis, montaj ağıyla daha siz değerli müşteriler ile daha ileriye gitmeyi ilke edinmiştir. Müşterilerine kaliteli ürün ve hesaplı fiyat politikasını uygulayan Tuzla Perde sadece Tuzla’da değil İstanbul genelinde müşterilerine ulaşmış olup bununla yetinmeyip Türkiye’nin çeşitli illerinde sitelerin, iş yerlerinin, kurumsal firmaların, kamu kurum ve kuruluşlarının perde işlerini yapmıştır.

Değişen dünyada perdenin en son halini gerek mekanik gerekse görünüş olarak en güzelini müşterilerine sunmayı ilke edinmiş ve bu doğrultuda devam etmektedir. Stor perde, Zebra Perde, Dikey Perde, Jaluzi Perde dışında cam balkonlar için özel yapım Plise Perde de yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve bir telefon ile kapınıza gelen ekip ile siz değerli müşterilerini beklemektedir.

İletişime geçerek evinize gelen ekibimiz ücretsiz olarak ölçü imkanı sağlayarak perdelerin evinize göre küçük yada büyük olmasının önüne geçmektedir. İdeal boy ölçüleri ve renk, desen çeşitleri ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir telefon kadar uzağız 0216 371 06 05.

BİZE ULAŞIN