jaluzi perde
Ahşap Jaluzi Perde

Jaluzi Perde

Güncel ve etkili seçeneklerle tasarlanan, bir mekan için olmazsa olmaz dekor tercihi haline gelen jaluzi perde, modern perdenin en etkili ürünleri arasında yer almaktadır. Kullanışlı olan bu perde seçenekleri, renk, desen, resim ve simli özellikleri bir araya getirmektedir. Renkli ve desenli özelliklere sahip birçok perde modeli, hayatınızı kolaylaştıracaktır.

 

Perdenin Modern Şekli

 

Korniş, ütü ve çamaşır makinesi gibi seçeneklere ihtiyaç duymayan, pratik kullanım kategorisinde her zaman için tercih edilen jaluzi perde ürünleri, istediğiniz bütün özellikleri bir araya getirmektedir. Etkili, pratik ve kullanışlı kullanım özelliğine sahiptir. Pliseli, resimli, desenli ve düz renk seçenekleriyle tasarlanan bu tasarımlar, pvc yüzeyi ile yıllarca sorunsuz kullanılır. Kullanımı pratiktir ve temizlenmesi de oldukça kolaydır. Yere paralel dikdörtgen parçaların kendi etrafında dönmesi ile fonksiyonel özellik kazanır. Lan kısımdaki ip sayesinde açılır, kapanır özelliklere sahiptir. Özel bir mekanizmaya sahip bu tasarımlar, kir tutmayan özel pvc kaplama özelliğine sahiptir. Ahşap tasarımı ile göz dolduran bu özel tasarımlar, pencere perde anlayışını tamamen değiştirmiştir.

 

Yeni ve Etkili Seçenekler Bir Arada

 

Kolay kullanım özelliklerine sahip olan yüzlerce perde seçeneği, hayatınızı kolaylaştıracak pratik özelliklere sahiptir. Jaluzi perde ürünleri, mutfak, çocuk odası, yatak odası, salon ve ofis gibi yerlere özel üretilmektedir. Mobilyanızın veya halınızın desen özellikleri ile uyumlu perde seçeneklerini tek tek değerlendirebilirsiniz. Perde satın alma kategorisinde, online satış siteleri, istediğiniz bütün renk ve desen seçeneklerini bir arada bulundurmaktadır. Pratik olan bu siteler sayesinde, fiyat karşılaştırma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Perde anlayışınızı tamamen değiştiren bu tasarımlarda, istediğiniz kaliteyi bulabilirsiniz. Kullanım kalitesi bakımından çok kullanışlı olan bu tasarımlar, tül perde ve güneşlik vazifesini aynı anda görmektedir. Yere paralel plastik çubuklar, kendi etrafında dönerek açma ve kapama işlemini gerçekleştirmektedir. Bu iki renk özelliği sayesinde, birini sınıf kullanım özelliğine sahiptir. Düz renkli, pvc, ahşap desenli ve benzeri birçok tasarım özelliğini bir araya getirmiştir. Temiz kalan ve kolay temizlenen bu ürünlerde aradığınız kaliteyi bir arada bulabilirsiniz. Modern ofislerin en etkili dekor ürünüdür.

 

Kontrol Et

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Perdeler hem dekorasyon hem de ihtiyaç açısından kullanılan bir üründür. Dekorasyonların vazgeçilmez parçası olan perde …

BİZE ULAŞIN