tül perde

Tül Perde

Tül perde nesiller boyu zarafetinden hiç bir şey kaybetmeden gün geçtikçe gelişen tasarımları ile uzaktan bakıldığında dantela görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakmayı her zaman başarıyor. Tül perde sadece evlerimizde camlarımızı süsleyen bir kapama aracı olarak değil, organizasyonlarda dekorasyon malzemesi olarak da kullanılan oldukça hoş ayrıntılardır. Dışarıdan bakıldığında adeta bir gelini andıran tül perde modelleri online alışveriş aracılığı ile müşterileri ile buluşturuluyor. 2018 yılının sonbahar kış döneminin perde modası ve sezon sonu fırsatlarını görebileceğiniz web sitemizden yararlanın ve alışverişlerinizden karlı çıkın. Beyaz rengin hakim olduğu samimi ve sadeliğin yanı sıra, birbirinden farklı renklerde pek çok tül perde modelini bir arada bu sitelerde tüm özellikleri ile bulabileceksiniz.

 

Tül Perde Modellerinde Yeni Tasarımları

 

Her sezon olduğu gibi bu sezon da gerek tül olarak, gerekse kanat süslemesi olarak kullanılan modelleri, sade, jakarlı, pileli, perde aparatlı, tül kanatlı, manuel ve ya uzaktan kumanda ile kullanabilen, klasik, spor, tarz, mobilya ve ya yatak odalarının kombini halinde online kataloglarda teşhir edilmektedir. Evlerin duvarından, mobilyasına; ışıklandırmasından halısına kadar tüm eşyaların farklı bir hava kazanmasında önemli ölçüde etkisi vardır. Yeni nesil perde modelleri kendi kendini temizleyebilen, nefes alan son teknik kumaştan üretilmiş örnekleri ile oldukça kullanışlıdır.

 

Ünlü Marka Modelleri

 

Türkiye’nin önde gelen perde markalarının sizler için hazırladığı; damla çizgili, dikişli dikişsiz ve ya tuğla detayı olan tül perde modelleri, Gülşah desen, örme, nakış desen ve ya yüksek nakışlı perdeler, iki renk  perde modelleri, kelebek, çiçek ve ya dal desenlerinin serpme ve ya lokal kullanıldığı perde modelleri, zebra ve salon storlarında kullanılan bu modelleri, geleneksel süs ve Osmanlı Tuğrası aparatlarının kullanıldığı modeller derken birbirinde farklı onlarca perde modeli bulunmaktadır.

 

Online perde seçimi yaparken kullanacağınız alanın büyüklüğü, perdeleriniz için istediğiniz boy ölçüsü kriterleriniz önemlidir. Perdeler metre hesabı ile satılır. Bu sebeple ideal perdeyi belirlemek için önceden müşteri temsilcilerinden fikir alınması sizler için yol gösterici olacaktır. Perdeleri kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanmak ve bu kurallara uygun olarak temizletmek, uzun ömürlü kullanım açısından son derece önemlidir.

Kontrol Et

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Perdeler hem dekorasyon hem de ihtiyaç açısından kullanılan bir üründür. Dekorasyonların vazgeçilmez parçası olan perde …

BİZE ULAŞIN