zebra perde

Zebra Perde

Güncel, etkili ve pratik kullanım özelliklerine sahip olan perdeler, özel hayatımızı kapatan değerli eşyalardır. Her mekan için perde en önemli husustur. Tül perdeler, güneşlikler ve özel tasarımlı perde seçenekleri, bu kategoride hayatımızı süslemektedir. Korniş arızaları, korniş düğme takma işlemleri, ütü ve çamaşır makinesinde yıkama gibi problemler, zebra perde kategorisinde bayanlar için dezavantajdır. Ayrıca pahalı deterjan istemeyen bu perdeler, çok kolay temizleniyor. İki yılda veya üç yılda bir banyo fayansında temizlenebilen bu ürünler, istenirse kuru temizlemeye verilebilir. Sünger ile temizlenen bu ürünlerin yüzeysel yapısı, yumuşak sünger ister. Yumuşak sünger ile kolaylıkla temizleme işlemi yapılabilmektedir.

Kullanışlı ve Kaliteli

zebra perde

Deterjan, ütü ve korniş tamiri gibi konularla uğraşmak istemeyen bayanlar, bu kategorilerde problem çıkarmayan zebra perde seçeneklerini tercih etmektedir. Güncellenen tasarım özelliklerine sahip bu perdeler, pratik kullanım kategorisinde tercih edilen ürünlerdir. İki parçadan oluşan mekanizması, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ana gövde, pencerenin üst kısmına monte edilirken, perdenin sarılı olduğu rulo kısmı, bu ana gövdeye monte edilmektedir. Ruloya sarılı olan bu perdeler, ana gövdenin içinde dönmektedir. Yan kısımdaki ip sayesinde, açılma ve kapanma işlemi, kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Perde kullanım kategorisinin bu yeni ürünü, pratik bir şekilde kullanıldığı için, problem teşkil etmemektedir. İki renkli bu ürünlerde, koyu renkler ile açık renkler üst üste gelince perde kapanmış olacaktır.

Pratik ve Etkili Perde Seçenekleri Bir Arada

Merak Edenler İçin Zebra Perde Nasıl Yıkanır

Özel tasarım kategorisinde, en çok tercih edilen renk seçeneğine sahip olan zebra perde dünyası, dayanıklı kumaş özelliğine sahiptir. Özel kaplamalı, dayanıklı ve estetik kumaş seçenekleriyle üretilen bu ürünlerle, perde dünyası yeni bir imaj yakalamıştır. Yukarı doğru toplandığı için, görsel olarak da fazla yer kaplamamaktadır. Yüzde yüz toplandığı için, aydınlatma kategorisine de katkısı vardır. Kapama ve açma fonksiyonunu pratik bir şekilde yapan bu ürünlerde, istediğiniz etkili özellikler bir arada bulunmaktadır. Renk yapısı güneş ışınlarından etkilenmemektedir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden ve soğuk havanın kırıcı etkilerinden etkilenmeyen bu seçenekler, uzun yıllar etkili görsel özelliğini korumaya devam etmektedir. Kullanım özelliği bakımından birçok kategoriye göre oldukça kullanışlıdır.

 

Kontrol Et

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Perdeler hem dekorasyon hem de ihtiyaç açısından kullanılan bir üründür. Dekorasyonların vazgeçilmez parçası olan perde …

BİZE ULAŞIN