Aydınlı Mahallesi Perde Çalışması

Aydınlı Mahallesi Perde Çalışması

Aydınlı Mahallesi Perde Çalışması

Bölgemizin yapısal şartlarına uygun olarak seçilen envanterimizde hayallerinizi süsleyen dekoratif, modern ve kullanışlı ürünleri bulabilirsiniz. Aydınlı mahallesi çevresinde hizmet vermekte olan Armoni Perde, kaliteli hizmet, güler yüzlü çalışanlar ve uygun fiyatları ile sizi beklemektedir. Sizin için seçtiğimiz özel koleksiyonumuzda binlerce ürün çeşidimiz ile kalitenin yeni adını oluşturmaktayız. Tül, zebra, stor, dikey ve jaluzi perde çeşitleri ve bu çeşitlerden oluşan binlerce farklı kombinasyon ile hem eğlence hem de alışveriş zevkini bir arada yaşatmaktan mutluluk duymaktayız.

Tül Perde

Keten, polyester, ipek ve organze çeşitlerinden oluşan tül perdelerimizde yüzlerce farklı renk ve şekil seçeneği bulunmaktadır. Tamamen birinci kalite kumaştan üretilen ürünlerimiz aynı zamanda uzun ömürlü olmasıyla yıllarca evinizi süsleyecektir. Fiyat kullanım endeksi ile yüzde yüz karlı bir alışveriş seçeneği sunan ürünlerimiz müşterilerimizin memnuniyeti için üst düzey standartlarda üretilmiştir.

Zebra Stor Perde

Zebra perde deyince akla gelecek olan ilk isim tabi ki Armoni Perde olacaktır. Görünümünden dolayı bu ismi almış olan stor perde oldukça kullanışlı ve dekoratiftir. En kaliteli kumaş çeşitlerinden ve en üst düzey teknolojilerle üretilmiştir. Yüzlerce renk ve motif seçeneğimiz arasından istediğinizi seçerek bir ömür boyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

DİKEY PERDE

Üç farklı çeşidi bulunmakta ve bu çeşitler sırasıyla; PVC dikey, Kumaş dikey ve ahşap dikey olarak sıralanmaktadır. Elektronik sistem destekli olan bu tür kumanda aracığıyla uzaktan sağa veya sola doğru hareket ettirilebilmektedir. Yaygın kullanım alanı olarak işyerleri, okullar ve hastaneler olarak bilinse de evinizde de gönül rahatlığıyla kullana bilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından yüksek kalitede üretilen dikey perde ürünlerimiz uzun ömürlü ve kullanım garantilidir.

Jaluzi Perde

Genellikle işyerlerinde tercih edilen bu perde türünde iki tür montaj şekli bulunmaktadır. Duvara veya tavana monte edilen bu perde türünün en büyük avantajı ışık geçirgenliğinin yok denecek kadar az olmasıdır. Tamamen dekoratif ve şık olan bu ürün türü üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Ahşap, alüminyum ve ısı cam arası jaluzi perdeler sarmal bir mekanizma tarafından kontrol edilerek tek bir noktadan kolayca denetimi sağlanmaktadır. Yüzlerce renk seçeneğimizin bulunduğu bu türde ihtiyaçlarınızın tam karşılığını bulabilirsiniz.

Bütün ürünlerimizde vermiş olduğumuz uzun ömür garantisi ve montaj desteğiyle sizde gönül rahatlığıyla perdenizi seçebilir ve modern oda ve işyerlerine sahip olabilirsiniz.

Kontrol Et

Perde Kanadı

Perde kanadı ev dekorasyonunda olmazsa olmazlarınız perdelerin süsü gibidir. Perdeler kanatları sayesinde odada ki dekorunuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN