Postane Mahallesi Perde Hizmeti

Postane Mahallesi Perde Hizmeti

Postane Mahallesi Perde Hizmeti

Tuzla ilçesinin şirin mahallelerinden biri olan postane mahallesi için verdiğimiz perdecilik hizmetlerimizi kurumsal web sitemizle daha da nitelikli bir hale getiriyoruz. Birbirinden farklı zevklere, kendine münhasır renk, desen ve model çeşitleri ile cevap veren sitemizde her kategoriyi ayrı ayrı inceleyerek, seçimlerinizi buna göre yapabilirsiniz.

TÜL PERDE

Adı gibi zarif ve özenle işlenmiş tül perde modellerinin en güzel örneklerini bulabileceğiniz sitemizde renkler, desenler ve kesimlerle zenginleşen 2019 yılına özgü yeni ürünleri de görebileceksiniz. Bir perdeyi güzel gösteren şekilsel özellikler kadar, imalatında kullanılan kumaşın türüdür. Üretimde kullanılan iplik ve kumaşlar perdelerin ne kadar kullanışlı olup olmadığını da ayrıca belirler. İşte tüm bu detaylara dikkat eden tasarımcılar hiç bir ayrıntıyı atlamadan perdelerini hazırlamaktadır. Kolay kırışmayan, ütü istemeyen, zamanın etkilerine ve güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı dayanıklı olan tül perde modelleri ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

ZEBRA PERDE

Perde kullanımında ve bakımında pratik özelliklerden hoşlananlar için biçilmiş kaftan zebra perde modelleri ise enerji dolu renkleri ile göz kamaştırmaktadır. Bu perde modelini kenarındaki mekanizmayı kullanarak ya da uzaktan kumandalı akıllı perde uygulamasından faydalanarak çalıştırabilirsiniz. Gündüz ışıktan mahrum kalmadan, gece ise tamamen kapatarak mahrem ortamlarınızı kapatabilen şerit mekanizmasını çok seveceksiniz.

STOR PERDE

Kurulumu, takılması, çıkarılması ve temizlenmesi son derece kolay olan mekanizmalı bir diğer perde çeşidi ise stor perde modelleridir. Dışarından bakıldığında tek parça halindeki görünümü ile sade ve şık bir görünüm arz eden storlar; iç perde olarak da kullanılmaktadır. Evlerde, kurumsal mekanlarda ve pek çok yerde karşımıza çıkan storların tülden, dantelden, kumaştan ya da perde yapımına uygun plastik malzemeden üretilmiş pek çok modeli bulunmaktadır.

DİKEY PERDE

Dikey kesitlerden hoşlananlar için tasarlanan dikey perde modeli ise tasarımda keskin çizgilerden ve sadelikten hoşlananlar için son derece idealdir. Kolayca katlanabilen, yer kaplamayan ve lokal olarak kullanılabilen dikey tasarımlar birbirinden güzel renkleri ile meraklıları tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

JALUZİ PERDE

Perde çeşitleri denildiğinde adından mutlaka bahsetmemiz gereken bir diğer ürünümüz ise jaluzi perde modelidir. Bu perde çeşidi de mekanizmalıdır. Ancak kullanımı bir kumaş perde rahattır. Bu türü de tüm diğer perdeler gibi istediğinizde tamamen katlayabilir, açabilir, temizlemek ya da yenilemek için kolayca çıkartabilirsiniz.

Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve sipariş işlemleri için ana sayfamız üzerindeki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Kontrol Et

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Perdeler hem dekorasyon hem de ihtiyaç açısından kullanılan bir üründür. Dekorasyonların vazgeçilmez parçası olan perde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN