Zebra Perde Dünyası

Zebra Perde Nasıl Çıkarılır Ve Nasıl Takılır?

Perde çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında  zebra perdeler yer alıyor. Zebra perdelerin temizlenmesi yapılmadan önce  Zebra perde nasıl çıkarılır ve nasıl takılır bunu bilmek lazım. Zebra perdenin temizlenmesi   kolay olduğu için sıklıkla kullanılıyor. Bu perdeyi kullananların ayrı şekilde  hem tül hem de güneşlik kullanmasına gerek yoktur. Zebra perdeler ikili şekilde dizayn edilir. Hem görünüş bakımından, hem de kullanma bakımından rahattır. Zebra perdenin avantajlarından birisi fiyatının uygun oluşu ve koku yapmaz ve kolay kolay yıpranmaz. Zebra perdeleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Zebra perdenin önemi bu yüzden büyüktür. Genelde yüksek katlı binalar güneşten korunması zor oluyor. Zebra perde kullanarak bunu istediğiniz doğrultu da ayarlayabilirsiniz.

Zebra Perdeler Evinize Renk Katıyor

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız mobilya eşyalarınızın vazgeçilmez parçası haline gelen zebra perdeler, birbirinden güzel ve farklı renklerde her odaya uyum sağlayabiliyor. Avantajı pratik bir kullanım yapısına sahiptir. Zebra perde nasıl çıkarılır ve nasıl takılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Montajın son aşamasında zebra perdenin klemenslere takılma aşamasıdır. Merdiven yardımıyla yardım alabilirsiniz. Duvara monte edilerek asılır. Çıkarma işlemi de oldukça kolaydır. Aynı takma aşamasında olduğu gibi merdiven yardımı sayesinde ruloyu dengeli şekilde orantılı tutup çıkartabilirsiniz. Zebra perdelerin yararı ise,  odanın farkını ortaya çıkartacak şekilde tasarlandığı için, evinize gelen misafirlerin beğenisini toplayarak evinizde harikalar yaratabilir.

Zebra Perde Fiyatı Ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Fiyatlandırma bakımından oldukça uygundur. Evlerinize renk katacak zebra perdelerin fiyatlarından çok nasıl bakım ve temizliği yapılır sorusunun cevabı verilmelidir.

  • Zebra perdeniz monte edeceğiniz zemini ıslak köpüklü su ile bir bezle hafifçe temizleyin.

  • Zebra perde nasıl çıkarılır ve nasıl takılır denildiği zaman, merdiven ve ruloyu sabitleyerek takıp çıkartabilirsiniz. Bunu temizlemek oldukça kolaydır.

  • Takmak için yukarıdan tamamen toplayın.

  • Zebra perdeyi borusu desteği ile yan montaj yapılan ayaklarıyla birlikte çıkartın.

  • Daha sonra hazırladığınız zemine yatırarak ruloya giren uzun demiri çevirerek perdeyi komple açınız.

  • Aynı şekilde ön kısma yapılan köpüklü su ile arka kısmada yapınız.

  • Daha sonra ıslak havlu ile kurulayın.

  • Açtığınız gibi rulo kısmında açık olan perdeyi tersine doğru kapatıp, zebra perdeyi asabilirsiniz.

Bu bakım fazla vaktinizi almadan bakımını düzgün yapmanızı sağlandığı için size oldukça yarar sağlar. Bu neden ile zebra perdenizin ömrünü uzun yıllar uzamasını sağlar.

Kontrol Et

Zebra Perde Temizliği

Perde modelleri birçok evi süslemeye devam ediyor. Zaman geçtikçe birçok perde modeli çıkıyor. Kadınlar ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN